درباره معماران جهت

جریان همیشگی تمایز

گروه دکوراسیون داخلی معماران جهت


ما معماران جهت بیش از ۱۲ سال است که فعالیت حرفه ای خود را با تمرکز بر بالابردن سطح کیفی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی آغاز نمودیم  و با بهره‌گیری از معماران و طراحان متخصص و خلاق و مهندسین توانمند و باتجربه با ارائه راه‌ حل‌های هوشمندانه و بدیع به نیازهای کارفرمایان در تمامی زمینه‌ های مرتبط با طراحی و اجرا پاسخ می‌دهیم. بسیار مفتخریم که با لطف پروردگار و تلاش همیشگی توانسته ایم سالها در کنار مشتریان وفادار خود بمانیم و هر روز از این حس خوب برای جلب رضایت کارفرمایان خود تلاش می کنیم.

استراتژی همیشگی معماران جهت، بهینه کردن فضاهای ساختمانی، به کاربردرن شیوه‌ های به ‌روز اجرا و مد نظر قرار دادن اقتصاد طرح است و امیدواریم تا نقش تأثیر‌گذاری در صحنه تولید اثر فاخر معماری ایفا کنیم.

شعار همواره‌ی ” معماران جهت ” ، جهت دادن به شیوه سکونت هم وطنان مان به بالاترین کیفیت  است و البته؛ ایفای نقش موثر در جریان همیشگی تمایز …

“معماران جهت” تنها مجموعه ای است که بصورت تخصصی و تنها در حوزه بازسازی، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انواع ساختمان های مسکونی، اداری-تجاری، کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی فعالیت دارد.

هدف اصلی ما ایجاد فضاهایی زیبا، راحت و کارآمد است که با نیازها و سلایق منحصربفرد شما هماهنگ باشد. ما همواره معتقدیم شما لایق سکونت در بهترین فضاها هستید و رسالت ما خلق این فضا ها برای شماست.

مدیر عامل گروه معماری جهت

ایمان فخری نژاد هستم.

 

مهندس معمار و کارشناس ارشد طراحی شهری، با بیش از ۱۲ سال سابقه‌ی فعالیت حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف معماری، بازسازی و طراحی داخلی با کاربری‌های مسکونی، اداری و درمانی و نویسنده چند مقاله در زمینه‌های مختلف معماری و شهرسازی. 

گروه دکوراسیون داخلی معماران جهت

با جهت در تماس باشید …

به این مطلب امتیاز دهید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم