خدمات معماران جهت

7xm.xyz644880
خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی یا همان چیدمان، فرآیندی است که طی آن در فضای داخلی ساختمان تغییراتی ایجاد می‌شود و از جنبه‌های روانشناسی محیطی، معماری و طراحی قابل بررسی است. در این فرایند، یک طراح داخلی فعالیت دارد که به صورت حرفه‌ای کار طراحی دکوراسیون ساختمان و اجرای آن را بر عهده می‌گیرد. این کار به شما کمک می‌کند تا در نهایت، فضایی با ظاهر زیباتر داشته باشید که زندگی و صرف زمان در آن لذت‌بخش‌تر است و در عین حال، کارکرد روانی و فیزیکی بیشتری دارد.

در «جهت»، طراحی بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا، منطبق بر خواسته و نیاز هر پروژه و در نظر گرفتن بودجه شما انجام می شود. همچنین اجرای دقیق و فنی دکوراسیون مطابق با استانداردهای مهندسی توسط متخصصین اجرایی جهت صورت می گیرد.

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان های قدیمی

هدف از بازسازی ساختمان های قدیمی فارغ از کاربری مسکونی، اداری، تجاری و …، رفع مشکلاتی است که به واسطه سن بالا و فرسودگی ساختمان ایجاد می شود. این کار شامل دو بخش کلی عملیات ساختمانی، تاسیساتی و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشد. عملیات ساختمانی و تاسیساتی شامل اقدامات بنیادی و اساسی می شود که نیاز به انجام عملیات ساختمانی و به اصطلاح بنایی دارند. در عوض، بخش دوم این فرایند بیشتر اقداماتی را در بر می گیرد که در مراحل نازک کاری ساختمان قرار دارند؛ مواردی از قبیل تغییرات در کف سازی، سقف، کابینت و کمد، نورپردازی، رنگ، پرده، مبلمان و … از جمله اقداماتی هستند که در این مرحله به آن ها پرداخته می شود.

شرکت معماران جهت کلیه مراحل طراحی و خدمات بازسازی ساختمان های فرسوده و قدیمی را از صفر تا صد بر عهده می گیرد تا در نهایت، طرحی ایده آل و مطابق با خواسته های شما به درستی اجرا گردد.

طراحی و بازسازی مراکز اداری و تجاری

بازسازی ساختمان های اداری و بازسازی تجاری بر اساس جدیدترین متدهای طراحی داخلی، منطبق با خواسته ها و ویژگی های منحصر به فرد هر سازمان یا فروشگاه صورت می گیرد. در این نوع از بازسازی به هماهنگی دقیق تیم طراحی و اجرا نیاز است تا در حداقل زمان و با مناسب ترین هزینه، پروژه طراحی و اجرا گردد. کار در چند شیفت زمانی متوالی و هماهنگی با سازمان های مرتبط به لحاظ اخذ مجوزهای لازم، از جمله ویژگی های این نوع پروژه ها می باشد که همگی توسط متخصصین اجرایی جهت انجام خواهد گرفت.

طراحی و بازسازی مراکز اداری و تجاری در معماران جهت

نظرات مشتریان

طراحی و بازسازی کلینیک و مطب

طراحی و بازسازی کلینیک و مطب

امروزه بازسازی و دکوراسیون مطب های پزشکی و دندانپزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است؛ زیرا این فضاها ماهیت استرس آوری دارند که می بایست با ایجاد فضایی آرامش بخش، این ویژگی را به حداقل رساند.

از طرف دیگر، بازسازی این فضاها به واسطه نیاز به زیرساخت های ویژه تاسیساتی و عملکردی، امری بسیار تخصصی است که معماران جهت با توانمندی علمی و فنی، همچنین رزومه درخشان خود در این زمینه، قادر به طراحی و بازسازی مطب پزشکی، بازسازی کلینیک و دندانپزشکی می باشد.

مشارکت در اجرای پروژه های ساختمانی

بسیاری از افراد قصد دارند به جای بازسازی ساختمان، آن را از نو بسازند و به دنبال فرد یا مجموعه ای مطمئن برای مشارکت در ساخت و اجرای پروژه های ساختمانی هستند. جزئیات این مشارکت بسته به شرایط افراد متفاوت است؛ به عنوان مثال، ممکن است زمین و ملک از جانب شما و هزینه ساخت بر عهده شریک تجاری باشد. در موارد دیگر ممکن است شرایط متفاوتی برای این مشارکت در نظر گرفته شود که طی تماس تلفنی و برگزاری جلسه مشاوره با کارشناسان ما مشخص می گردد.

گروه معماران جهت آمادگی لازم جهت سرمایه گذاری در خرید، ساخت و تجهیز انواع پروژه های ساختمانی دارای پتانسیل های اقتصادی را دارد. ما در کنار شما هستیم تا به رویای زیبایتان تحقق بخشیم.

مشارکت در اجرای پروژه های ساختمانی در لیست خدمات معماران جهت
مشاوره خرید در شرکت طراحی دکوراسیون داخلی جهت

مشاوره خرید

خرید ملک و آپارتمان بیش از هر خرید دیگری نیاز به بررسی و تحقیق دارد؛ چرا که با توجه به قیمت بالای آن، اشتباه در انتخاب تبعات زیادی برای مالک به دنبال خواهد داشت. شرکت معماران جهت برای انتخاب و خرید ملک به عنوان یک مشاور تخصصی در کنار شما خواهد بود تا انتخابی درست و منطبق با نیازهای خود داشته باشید.

همچنین در انجام پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی نیز همواره در کنار شما هستیم و در زمینه هر نوع خرید وسایل، مبلمان و تجهیزات ساختمان به شما مشاوره خواهیم داد. طراحان ما در کنار شما هستند تا در میان گزینه های بسیار، بهترین، زیباترین و کاربردی ترین ها را به شما پیشنهاد دهند.

با ما در تماس باشید

به این مطلب امتیاز دهید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم