بازسازی مسکونی

خدمات بازسازی منزل در معماران جهت
خدمات بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی مسکونی

اگرچه این روز‌ها، خرید خانه جدید بسیار سخت شده است، اما برای ایجاد تنوع و زندگی در یک ساختمان نو و زیبا، حتماً لازم نیست به مکانی جدید نقل مکان کنید. بازسازی مسکونی می‌تواند روح جدیدی به محل سکونت شما بدمد؛ اما در این راستا حتماً باید یک تیم حرفه‌ای را انتخاب کنید. ما در معماران جهت آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستیم.

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی مسکونی

در این مطلب می‌خوانید:

بازسازی واحد مسکونی به عنوان یکی از بهترین روش‌های پیش رو برای بهبود بافت کهنه و ساختار منسوخ شده یا صدمه دیده ساختمان شناخته شده است. فرآیند بازسازی ساختمان معمولاً در مکان‌های مسکونی، اداری و تجاری انجام می‌گیرد و در مقایسه با جا‌به‌جایی به مکانی دیگر می‌تواند بسیار مقرون ‌به‌صرفه‌تر باشد. در ادامه این مطلب به‌صورت جامع درباره خدمات بازسازی مسکونی در معماران جهت صحبت خواهیم کرد.

بازسازی واحد مسکونی به چه معناست؟

خدمات بازسازی خانه به چه معناست؟

برای این‌که بتوانیم درک بهتری از این فرآیند داشته باشیم، ابتدا باید به این موضوع بپردازیم که اصلاً بازسازی به چه معناست و چه فرقی با نوسازی دارد؟ بازسازی در واقع هم‌معنا با کلمه مرمت است و در حقیقت به این معنا است که یک شخص یا گروهی با انجام فعالیت‌هایی موجب ایجاد تغییرات و در نتیجه افزایش طول عمر و یا بهبود وضعیت کیفی و مشکلات کاربری ساختمان می‌شوند. البته واژه مرمت با بازسازی متفاوت است؛ زیرا مرمت برای آثار مختلف هنری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد اما بازسازی فقط به بنا‌ها محدود می‌شود.

این در حالی است که نوسازی ساختمان به معنای تخریب کامل بنا است و در واقع با این کار، ساختمان به طور کامل از ابتدا ساخته می‌شود.

بازسازی خانه های قدیمی

نمونه بازسازی خانه قدیمی

این، فرایندی بسیار جذاب است. در واقع در بازسازی ساختمان فرسوده، با حفظ استخوان‌بندی ساختمان، ایده‌هایی برای زیبایی هر چه بیش‌تر آن در نظر گرفته می‌شود. از جمله مهم‌ترین مزایا‌ی این کار عبارتند از:

 • با بازسازی واحدهای قدیمی می‌توانید در خانه‌ای زندگی کنید که در آن خاطرات بسیاری دارید. بسیاری از افراد به‌هیچ وجه حاضر نیستند خانه کودکی‌های‌شان را بفروشند. در این زمان، بازسازی می‌تواند بهترین گزینه باشد.
 • این روز‌ها با توجه به افزایش قیمت مسکن، خرید و فروش خانه کار بسیار سختی است. بازسازی، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید با صرفه‌جویی در هزینه‌ها در محیط زیبا‌تر و به‌روزتری زندگی کنید.
 • طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در کنار بازسازی این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید مطابق با سلیقه خود دکوراسیون را تغییر دهید. این کار مطمئناً تاثیر فراوانی در بهبود روحیه شما خواهد داشت.

بازسازی واحد مسکونی با هزینه کم

بازسازی منزل با هزینه کم

اگرچه بازسازی خانه کار چندان کم‌هزینه‌ای نیست؛ اما می‌توان با چشم‌پوشی از برخی موارد و در نظر گرفتن بعضی موارد دیگر، تغییرات گسترده‌تری را ایجاد نمود. به‌عنوان مثال، تغییر بعضی از موارد جزئی می‌تواند بسیار موثر باشد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • تعویض پریز‌های برق
 • استفاده از طبقات یا شلف‌های چوبی و سایر عناصر دکوراتیو
 • تغییر لامپ‌ها و لوستر‌ها
 • رنگ کردن درب ها و چارچوب‌ها
 • تغییر در چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه

اما به‌طور کلی برای بازسازی با هزینه کم لازم است که نیاز‌های خانه را اولویت‌بندی نمایید. به‌عنوان مثال اگر رنگ دیوار‌ها سالم و مناسب است، برای ایجاد تغییرات ظاهری کافی است رنگ برخی از آن‌ها را تغییر دهید.

بازسازی خانه های کوچک

بازسازی خانه کوچک

برای بازسازی خانه‌های کوچک حتماً باید اصولی در نظر گرفته شوند. از جمله مهم‌ترین موارد، در نظر گرفتن نور است. از طرفی به کار بردن طرح‌های ساده، رعایت تعادل در چیدمان، استفاده از مبل‌های پایه‌دار و عدم استفاده بی‌رویه از وسایل دکوری نیز می‌توانند بسیار موثر باشند. در خانه‌های کوچک لازم است تا سقف بلند‌تر نشان داده و تا جایی که امکان دارد، اشکال عمودی بیش‌تری در نظر گرفته شود.

در خانه‌‌های با متراژ کم، نورپردازی دیوار‌ها بسیار اهمیت دارد؛ زیرا موجب بلند‌تر نشان دادن سقف خواهد شد. به همین دلیل لازم است تا از تجهیزاتی مانند لوستر، آباژور، دیوارکوب و … استفاده شود.

در هنگام خرید درب نیز باید سعی کنید تا درب‌های بلند‌تری را خریداری کنید. این کار موجب می‌شود که ارتفاع سقف بیشتر از آنچه که واقعا هست، نشان داده شود. توصیه می‌شود که در این راستا برای رنگ‌آمیزی سقف از رنگ پلاستیک مات و روشن‌تر استفاده کنید.

هزینه بازسازی خانه کلنگی

هزینه بازسازی خانه کلنگی

هزینه بازسازی خانه کلنگی می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که از جمله مهم‌ترین این موارد عبارتند از:

 • هزینه پیمانکار
 • هزینه تعویض لوله کشی‌های آب و فاضلاب و …
 • هزینه تعویض سیم‌کشی ساختمان
 • هزینه بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه
 • هزینه سبک بازسازی
 • هزینه بازسازی و دکوراسیون پذیرایی
 • هزینه بازسازی و دکوراسیون سرویس بهداشتی
 • هزینه تخریب دیوارها
 • هزینه بازسازی و دکوراسیون اتاق خواب‌ها

سایر هزینه‌ها شامل هزینه هایی نظیر تعویض پنجره‌ها، کف‌سازی، تراس و بالکن، دیوار‌ها، بازسازی سقف،  بازسازی نما، بازسازی پارکینگ، انباری و حیاط است. دقت کنید که تمامی این موارد بر اساس متراژ منزل، استفاده از متریال‌های مختلف و طرح انتخابی، متفاوت خواهند بود.

بازسازی واحد ۷۰ متری

نمونه بازسازی خانه 70 متری

با توجه به این که یک واحد ۷۰ متری به عنوان یک ساختمان متوسط از نظر متراژ در نظر گرفته می‌شود، در ادامه قصد داریم تا مراحل بازسازی یک خانه ۷۰ متری را مورد بررسی قرار دهیم:

 1. برآورد هزینه‌ها: بهترین زمان برای بازسازی ساختمان، اردیبهشت ماه و بعد از تعطیلات نوروزی است. دومین زمان مناسب برای این کار، در روزهای پاییزی و قبل از سررسیدن زمستان است. در این دو بازه زمانی، شرایط جوی برای فعالیت نیروی کار بهتر است و از طرفی قیمت‌ها در شرایط مساعدتری برای اجرای خدمات مقرون به صرفه هستند.
 2. اهداف بازسازی: دقت کنید که در این مرحله باید مشخص نمایید که قصد دارید کدام قسمت‌های خانه را بازسازی کنید. هم‌چنین باید سبک دکوراسیون داخلی و بازسازی را نیز در نظر بگیرید. پس از تعیین هدف، لازم است تا ابتدا کار را از آشپزخانه آغاز کنید و سپس به‌سراغ سرویس‌های بهداشتی، پذیرایی و در نهایت اتاق خواب بروید.
 3. بازسازی آشپزخانه: معمولاً در این متراژ، آشپزخانه‌ها بیش‌تر از ۴ تا ۵ متر نیستند؛ اما لازم است که با طراحی داخلی مناسب، این فضا بزرگ‌تر مشاهده شود. برای این موضوع می‌توانید کابینت‌هایی به رنگ‌های روشن‌تر و با ارتفاع بلند‌تری را انتخاب نمایید و یا کاشی‌ها را تعویض کنید.
 4. بازسازی سرویس بهداشتی و حمام: معمولاً فضای سرویس بهداشتی خانه‌های ۷۰ متری، حدود ۵ متر است. پیشنهاد می‌شود که حتماً از توالت فرنگی دیواری استفاده کنید تا بتوانید از فضا نهایت استفاده را ببرید. برای تفکیک بخش خیس و خشک نیز می‌توانید از پرده یا پارتیشن‌های شیشه‌ای استفاده نمایید.
 5. بازسازی اتاق پذیرایی: معمولاً این بخش در یک خانه ۷۰ متری، تقریبا ۳۰ متر از فضا را به خود اختصاص می‌دهد. در این بخش می‌توانید دیوار‌های غیرباربر را حذف نمایید. اگر دیوار‌ها مشکلی ندارند، بهتر است نسبت به رنگ‌آمیزی آن‌ها اقدام کنید. در غیر این صورت اگر خراب یا نم‌دار شده‌اند، حتماً باید تراشیده و گچکاری شوند. از جمله کار‌های دیگر می‌تواند تغییر در شکل سقف، کف‌پوش، نوع نورپردازی و مبلمان باشد.
 6. بازسازی اتاق خواب: معمولاً اتاق خواب‌های یک خانه ۷۰ متری، ۹ تا ۱۲ متر هستند و به‌دلیل کوچک بودن، لازم است تا حتماً رنگ آن‌ها روشن و لایت باشد. استفاده از آینه و چراغ نیز می‌تواند بسیار موثر باشد.

اصول بازسازی مسکونی

اصول بازسازی مسکونی

بازسازی واحد مسکونی همانند بازسازی اداری یا بازسازی تجاری نیازمند پیروی از اصولی است. از مهم‌ترین این موارد عبارتند از:

 • ایمن‌سازی ساختمان با جوشکاری و آهنگری: برای ساخت و نصب درب، پنجره، حفاظ، نرده و … باید از یک جوشکار و آهنگر با تجربه کمک گرفت.
 • گچکاری و گچ‌بری: در مراحل سفت‌کاری، نازک‌کاری برای زیرسازی و تزئین سقف معمولاً از گچ استفاده می‌شود. حضور یک گچکار باتجربه می‌تواند در نتیجه نهایی بسیار تاثیرگذار باشد.
 • کاشی‌کاری و سرامیک‌کاری: در فضا‌هایی مانند سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه که میزان آب‌ریزی بیش‌تر است، امکان آسیب نیز افزایش می‌یابد. به‌همین دلیل تعویض کاشی و سرامیک در هنگام بازسازی بسیار اهمیت می‌یابد. البته قبل از هر کاری باید از سالم بودن لوله‌ها و عایق های رطوبتی اطمینان کامل پیدا کنید.

برای بازسازی واحد مسکونی از کجا شروع کنیم؟

مراحل اجرای بازسازی منزل

به طور کلی برای این کار لازم است که ابتدا با بهترین شرکت بازسازی تماس بگیرید و ترجیحا طراحی و اجرای کار را به آن‌ها واگذار کنید. اما اگر قصد دارید خودتان این کار را بر عهده بگیرید و به طور مستقیم بر روند انجام کار نظارت داشته باشید، باید بدانید که این فرایند معمولاً از آشپزخانه آغاز می‌شود و سپس به سرویس بهداشتی و حمام، اتاق نشیمن و در نهایت به اتاق خواب‌ها می‌رسد. قبل از شروع، لازم است که موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • اگر قصد دارید که خانه بسیار قدیمی را بازسازی کنید، احتمالاً باید در نظر بگیرید که میزان فرسودگی در این خانه‌ها بسیار بالا است و شما باید موارد بسیاری از جمله سیستم گرمایش و سرمایش و هم‌چنین لوله‌کشی را نیز تعویض کنید.
 • سبک‌های جدید دکوراسیون داخلی دیگر جایی برای گچ‌بری‌های برجسته ندارند. در هنگام بازسازی لازم است تا این نوع از گچ‌بری‌ها را بتراشید و به‌جای آن، گچ‌بری‌های جدید و شیک را جایگزین کنید.
 • اگر درب و پنجره‌ها قدیمی هستند، حتماً تعویض آن‌ها را در اولویت قرار دهید.
 • در صورتی‌که قصد دارید کمد یا قفسه طراحی کنید حتماً دیوار‌ها را مورد ارزیابی قرار دهید.

پیمانکار بازسازی مسکونی

شرکت بازسازی مسکونی

پیمانکار بازسازی مسکونی موظف است تا در حوزه تخصص خود، به کار بازسازی سر ‌و ‌سامان دهد. در واقع شرکت پیمانکار مسئولیت دوطرفه‌ای را قبول می‌کند که به موجب آن با مالک پروژه (کارفرما) در ارتباط است. با عقد قرارداد پیمانکاری در حقیقت سندی ثبت می‌شود که کلیه مراحل به همراه جزئیات کار در آن درج شده است.

از طرفی کلیه اهداف پروژه تشریح شده و وظایف پیمانکار نیز مد نظر قرار گرفته است. در واقع از پیمانکار بازسازی انتظار می‌رود که علاوه بر مدیریت برنامه‌های مالی، زمان‌بندی دقیقی را نیز ارائه دهد. این، همان آنالیز زمانی و ریالی است که معماران جهت با بالاترین دقت برای تمام مشتریان خود انجام می‌دهد تا با توجه به محدودیت‌های زمانی و بودجه مشخص شده از جانب کارفرما، بهترین نتیجه حاصل شود.

ایده برای بازسازی مسکونی

برای بازسازی واحدهای مسکونی نیز همانند بازسازی و دکوراسیون تجاری، ایده‌های بسیار زیادی وجود دارد. از جمله کم‌هزینه‌ترین این ایده‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تغییر کاشی بین کابینت‌ها
 • تغییر رنگ کابینت با نصب برچسب
 • استفاده از استیکر دیواری
 • رنگ‌آمیزی یک دیوار
 • استفاده از شلف‌های چوبی
 • به‌کار بردن ریسه‌های نوری
 • استفاده از ویترین دکوری
 • ایجاد یک دیوار آجری

سود بازسازی مسکونی

سود بازسازی مسکونی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در این فرایند به آن دقت کنید، عاقلانه رفتار کردن به منظور افزایش سود است. در هنگام بازسازی فقط نباید به سلیقه خود توجه کنید؛ بلکه بسیار اهمیت دارد که نظر سایر افراد و سلیقه عموم را نیز در نظر بگیرید.

این توصیه به این دلیل است که ممکن است زمانی تصمیم بگیرید که منزل مسکونی خود را به‌فروش برسانید. در این زمان اگر طراحی داخلی شما فقط بر اساس سلیقه فردی شما باشد، تعداد خریداران و مشتریان کم‌تری جذب خواهید کرد. به همین دلیل حتماً لازم است که این کار را به بهترین شرکت دکوراسیون داخلی بسپارید.

نکات کلیدی برای بازسازی مسکونی اصولی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام بازسازی مسکونی باید به آن دقت کنید، این است که فرآیند بازسازی معمولاً زمان‌بر است و از این‌رو حتماً باید قبل از شروع، به‌صورت کامل نکاتی را مد نظر قرار دهید تا در طول روند بازسازی درگیر استرس و بی‌نظمی نشوید. از جمله مهم‌ترین نکات در این زمینه عبارتند از:

 1. انتخاب کف‌پوش مناسب در بازسازی کف خانه

بازسازی کف خانه یکی از مهم‌ترین مراحل در بازسازی ساختمان است. تغییر کف پوش فرآیندی پر هزینه نیست اما می‌تواند در نتیجه نهایی بسیار تاثیرگذار باشد. به همین دلیل در هنگام خرید کف‌پوش حتماً باید نهایت دقت و سلیقه را به‌کار بگیرید.

 • لزوم بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

در فرآیند بازسازی حتماً باید سرویس بهداشتی و حمام را نیز بازسازی نمایید. اگر فکر می‌کنید که بازسازی این قسمت‌ها هزینه‌بر است، از وسایل ارزان‌تر استفاده کنید ولی حتماً بازسازی این بخش‌ها را انجام دهید.

بازسازی حمام منزل
بازسازی سرویس بهداشتی خانه
 • عدم نیاز به تعویض تمامی وسایل

با توجه به تورمی که در این روز‌ها شاهد آن هستیم، نیازی نیست که حتماً تمامی وسایل قدیمی را تغییر دهید. یکی از بهترین ایده‌ها این است که بخش‌های محدود و کمی را بازسازی یا ترمیم کنید. به‌عنوان مثال اگر میز عسلی رنگ‌پریده شده، کافی است که آن را مطابق سلیقه خود رنگ بزنید.

همچنین می‌توانید اقدامات تاسیساتی و کلی که نیاز به تخریب دارند را در یک مرحله انجام دهید و سایر اقدامات را به زمان دیگری موکول کنید تا مدیریت هزینه‌ها برای شما ساده‌تر شود.

 • توجه به نورپردازی مناسب طبیعی

معمولاً اکثر خانه‌هایی که نیاز به بازسازی دارند، نورپردازی مناسبی ندارند. در واقع در خانه‌هایی که کوچک بودن پنجره مانع از ورود نور طبیعی به خانه می‌شود، لازم است تا با طراحی مجدد از نور طبیعی استفاده بیش‌تری ببرید.

 • طراحی بالکن یا تراس

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که در هنگام بازسازی می‌توانید مرتکب آن شوید، این است که بالکن یا تراس را تخریب کنید! بالکن‌ها و تراس‌ها می‌توانند به یک باغچه کوچک یا مکانی برای یک گپ و گفت دو نفره در عصر یک روز پاییزی یا بعد از ظهر جذاب بهاری تبدیل شوند.

 • لزوم طراحی مجدد فضا‌ها

به یاد داشته باشید که هدف از این کار، فقط نو کردن ساختمان نیست! در بازسازی لازم است تا تغییراتی در فضا‌های قبلی ایجاد شوند؛ زیرا بسیار اهمیت دارد که بتوانید از فضا‌یی که در اختیار دارید و متناسب با کاربری مورد نظر خود، نهایت استفاده را ببرید. مخصوصاً در خانه‌های قدیمی که بر اساس دانش معماری زمان‌های قدیم ساخته شده‌اند و لازم است حتماً به‌روزرسانی انجام گیرد.

طراحی فضا برای بازسازی خانه

 • به کار بردن آینه در طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از آینه در فضا‌ی داخلی اتاق‌ها می‌تواند به بزرگ‌تر نمایش دادن منزل کمک کند. از طرفی به نظر می‌رسد که آینه‌ها موجب گردش بهتر انرژی و افزایش جریان انرژی مثبت در خانه می‌شوند. استفاده از آینه به خصوص در هنگام بازسازی واحدهای کوچک بسیار توصیه می‌شود.

 • در نظر گرفتن ورودی خانه

در خانه‌های قدیمی معمولاً راهرو‌های طولانی را در نظر می‌گرفتند که امروزه مطابق با معیار‌های نوین معماری، چندان جالب به‌نظر نمی‌رسند. از این رو طی این فرایند حتماً باید در نظر بگیرید که ورودی خانه با سایر بخش‌ها، تناسب داشته باشند.

 • تعویض کابینت‌ها

کابینت‌ها از جمله بخش‌هایی هستند که معمولاً هر چند سال یکبار از مد می‌افتند. برای همین بهتر است در زمان انجام خدمات بازسازی مسکونی آن‌ها را تعویض کنید.

 • رنگ‌آمیزی دیوار یا انتخاب طرح و رنگ مناسب کاغذدیواری

از جمله مهم‌ترین تغییراتی که می‌توان در مبحث بازسازی مسکونی اعمال نمود، تغییر رنگ دیوار‌ها است. در این راستا می‌توان دیوار‌ها را به رنگ‌های مختلف درآورد یا بخش‌های مختلف را با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، تفکیک نمود. از طرفی دیوارپوش‌ها و کاغذ دیواری‌ها هم در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند که می‌توانند در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار موثر باشند.

مراحل و آیتم‌های بازسازی واحد مسکونی

بازسازی واحد مسکونی کاری جذاب اما زمان‌بر است. مطابق آن‌چه ذکر کردیم مراحل بازسازی بستگی به موارد متعددی دارد اما به‌طور کلی می‌توان مراحل بازسازی واحد مسکونی را به‌صورت زیر بیان نمود:

 • مشخص کردن نوع بازسازی

فرایند بازسازی انواع و سبک‌های متعددی دارد؛ در برخی از انواع این خدمات نیازی به اخذ مجوز نیست. بسیار مهم است که بدانید قرار است تغییرات سطحی اعمال شود یا این‌که به تعمیرات عمیق‌تری مانند تعویض لوله‌ها نیاز دارید.

 • انتخاب بهترین پیمانکار

بسیار اهمیت دارد که در انتخاب پیمانکار یا شرکت مجری دکوراسیون داخلی، وسواس به‌خرج دهید. یادتان باشد که حتماً درباره قوانین و مقررات پیمانکاری ساختمان هم اطلاعات کسب کنید.

پیمانکار بازسازی منزل

 • تعیین میزان بودجه و برآورد هزینه‌ها

برای تعیین بودجه و برآورد هزینه‌ها لازم است که حتماً با پیمانکار معتمد خود، مشورت کنید. البته از آن‌جایی‌که جزئیات بسیاری در فرآیند بازسازی مسکونی وجود دارد، معمولاً برآورد‌ها کاملاً دقیق نخواهند بود. کارشناسان معماران جهت این براوردهای ریالی و زمانی را با دقت بالای ۹۰% انجام می‌دهند تا خیال کارفرمایان از روند انجام کار و نتیجه نهایی راحت باشد.

 • طراحی اولیه

شرکت بازسازی پس از یک جلسه مشاوره و بررسی نیازها و خواسته‌های کارفرما، تغییرات مورد نیاز را تعیین و ساختار جدید خانه را طراحی می‌کند. این طراحی، در چندین مرحله توسط کارفرما و طراح ویرایش می‌شود تا در نهایت بهترین طرح متناسب با نیازهای کارفرما آماده شود.

طراحی اولیه بازسازی منزل مسکونی

 • اخذ مجوز‌های لازم و برنامه‌ریزی برای اجرا

اگر پروژه به مجوز نیاز داشته باشد، باید در جهت اخذ مجوز اقدام نمایید. پس از آن، لازم است تا عملیات مختلف بر اساس برنامه‌ریزی در نظر گرفته شوند. در حقیقت برنامه‌ریزی این امکان را ایجاد می‌کند تا نظارت بیش‌تری بر روند اجرایی کار داشته باشید.

 • تخریب دیوارهای قدیمی

عملیات تخریب مرحله بسیار مهمی در بازسازی مسکونی است. این کار بایستی تحت نظر متخصص و با تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مناسب انجام شود. از طرفی قبل از شروع باید از قطع آب، برق و گاز اطمینان یابید.

 • آغاز عملیات بازسازی

تا اینجا مقدمات کار به طور کامل انجام شده و شرایط مناسب برای آغاز روند اجرایی بازسازی مسکونی مطابق با برنامه، فراهم شده است. حال نوبت به ورود به فاز اجرایی و آغاز به کار متخصصان می‌رسد.

 • کیفیت سنجی و ارزیابی استاندارد‌ها

پس از تکمیل هر بخش باید کیفیت‌سنجی انجام گیرد و کارفرما با ارزیابی استاندارد‌ها از پیاده‌سازی خواسته‌های خود مطمئن شود. در صورتی که شما اجرای کار را به یک شرکت مطمئن واگذار کرده باشید، این مرحله نیز باید توسط پیمانکار انجام شود.

ما در معماران جهت به هر پروژه یک مهندس ناظر مقیم اختصاص می‌دهیم تا بر تمام مراحل کار نظارت داشته باشد و کارفرما در هر لحظه بتواند از وضعیت و روند انجام کار آگاهی یابد.

بررسی استانداردها در بازسازی منزل مسکونی

 • تایید نهایی پروژه

در پایان، با تایید نهایی پروژه شما اعلام می‌دارید که از نتیجه نهایی کار رضایت دارید. معماران جهت مفتخر است که تمام پروژه‌های دکوراسیون و بازسازی خود را با رضایت مشتریان به پایان رسانده و خروجی کار را مطابق با طراحی انجام شده و بر اساس خواسته‌ها و نیازهای کارفرما به ایشان تحویل داده است.

مشاوره رایگان بازسازی مسکونی با معماران جهت

یکی از بهترین خدماتی که یک شرکت بازسازی مسکونی می‌تواند ارائه دهد، ارائه مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی و بازسازی است. در واقع ما در شرکت معماران جهت با بازدید از محل و ارائه مشاوره رایگان در تلاشیم تا خدماتی باکیفیت و حرفه‌ای را به مشتریان خود ارائه دهیم. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرات مشتریان

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم